Halvar Frisendahl bokstöd

Halvar Frisendahl bokstöd
Halvar Frisendahl bokstöd
Halvar Frisendahl bokstöd
Halvar Frisendahl bokstöd
Halvar Frisendahl bokstöd
Halvar Frisendahl bokstöd
Halvar Frisendahl bokstöd
Halvar Frisendahl bokstöd
Halvar Frisendahl bokstöd
Halvar Frisendahl bokstöd

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRISENDAHL, Halvar (1889-1953): Bokstöd 2 st, i form av björnar, patinerad brons, signerade och daterade 1929, höjd 16, längd 17 cm

230269

2014-02-19