Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRISENDAHL, Halvar (1889-1953): Bokstöd 2 st, i form av björnar, patinerad brons, signerade och daterade 1929, höjd 16, längd 17 cm
230269
2014-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här