Tavla Indian

Tavla Indian
Tavla Indian
Tavla Indian
Tavla Indian
Tavla Indian
Tavla Indian

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

TAVLA, signerad EV Christensen, 1900-talets första hälft, föreställande indian, 24x17 xm

230276

2014-03-15