Edvin Öhrström bronsskulptur

Edvin Öhrström bronsskulptur
Edvin Öhrström bronsskulptur
Edvin Öhrström bronsskulptur
Edvin Öhrström bronsskulptur
Edvin Öhrström bronsskulptur
Edvin Öhrström bronsskulptur
Edvin Öhrström bronsskulptur
Edvin Öhrström bronsskulptur

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖHRSTRÖM, Edvin (1906-94): "Väninnor", signerad E Öhrström, numrerad 7/9, grönpatinerad brons, gjutarmärkt Herman. Bergman Fud, höjd 16 cm

230277

2014-02-19