Satsbord Svante Skogh Seffle Möbelfabrik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1960-tal, brännmärkt Svante Skogh för Seffle Möbelfabrik, teak, höjd 30-48, 60x40 cm

Ytskador, ett bord saknas

230292

2014-02-19