Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SATSBORD, 3 dlr, 1960-tal, brännmärkt Svante Skogh för Seffle Möbelfabrik, teak, höjd 30-48, 60x40 cm
Ytskador, ett bord saknas
230292
2014-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här