E Olson litografi

E Olson litografi
E Olson litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLSON, Erik (1901-1986): Komposition, signerad och daterad Erik Olson 1955, provtryck, färglitografi, 49x44 cm

230296

2014-02-19