Matta 1950/60-tal

Matta 1950/60-tal
Matta 1950/60-tal

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATTA, 1950/60-tal, dubbelvävd i svart, grått och vitt, ca 250x155 cm

Slitage, smärre fläckar

230304

2014-03-02