Pelle Åberg oljemålning

Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ÅBERG, Pelle (1909-64): Frieriet, olja på pannå, signerad Pelle Åberg, 50x61 cm
Proveniens: Stockholms Auktionsverk Moderna November 1996

230305

2014-02-19