Charles Roka porträtt

Charles Roka porträtt
Charles Roka porträtt
Charles Roka porträtt
Charles Roka porträtt
Charles Roka porträtt
Charles Roka porträtt
Charles Roka porträtt
Charles Roka porträtt
Charles Roka porträtt
Charles Roka porträtt
Charles Roka porträtt
Charles Roka porträtt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROKA, Charles (Ungern/Norge 1912-1999): (2) Parporträtt, signerade, varav 1 daterad 47, olja på duk, 91x72 resp 79x64 cm

230309

2014-02-22