Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WUNDERLICH, Paul (Tyskland, född 1927): Das Verhältnis von Mann und Frau, signerad Wunderlich, färglitografi, 17/75, 65x49,5 cm, ej examinerad ur ram
230310
2014-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här