KG Nilsson

KG Nilsson
KG Nilsson
KG Nilsson
KG Nilsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILSSON, K.G. (född 1942): Komposition, signerade och daterade KG Nilson 1981, gouache, 11x14 cm

230313

2014-02-19