Antoni Tapies etsning och akvatint
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): Petrificada Petrificante, 1978, signerad och numrerad 5/50, etsning och akvatint, Editerad av Maeght, Paris, 34x57 cm, bladstorlek 52x72 cm
LITTERATUR: Galfetti 702
230315
2014-02-19