Antoni Tapies etsning och akvatint

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): Petrificada Petrificante, 1978, signerad och numrerad 5/50, etsning och akvatint, Editerad av Maeght, Paris, 34x57 cm, bladstorlek 52x72 cm
LITTERATUR: Galfetti 702

230315

2014-02-19