Gunnar Norrman torrnål

Gunnar Norrman torrnål
Gunnar Norrman torrnål

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Snödis", signerad och daterad G Norrman 1963, 2/10, torrnål, 20,5x30 cm

Oramad

230327

2014-02-19