Torbjörn Johansson oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

5 000 SEK

JOHANSSON, Torbjörn (född 1959): "Silver", signerad a tergo, olja på duk, 159x128 cm

Retuscher, märken

230337

2014-02-20