Nils Kölare olja

Nils Kölare olja
Nils Kölare olja

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KÖLARE, Nils (1930-2007): Hekate, signerad och daterad N. Kölare -86, olja på duk, 80x100 cm

230352

2014-02-20