Skulptur i marmor

Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

L. JERACE Vincenzo (1862-1947): Kvinna med barn, skulptur, marmor, signerad och daterad Vincenzo L Jerace Roma 1908, höjd 56 cm

230397

2014-02-19