Giuseppe Bessi skulptur

Giuseppe Bessi skulptur
Giuseppe Bessi skulptur
Giuseppe Bessi skulptur
Giuseppe Bessi skulptur
Giuseppe Bessi skulptur
Giuseppe Bessi skulptur
Giuseppe Bessi skulptur
Giuseppe Bessi skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BESSI, Giuseppe (1857-1922): Skulptur, alabaster, sittande barn, signerad G Bessi, höjd 40 cm

En arm med smärre missfärgning, mindre stötskador

230398

2014-02-19