Änglabyst i alabaster

Änglabyst i alabaster
Änglabyst i alabaster
Änglabyst i alabaster
Änglabyst i alabaster
Änglabyst i alabaster
Änglabyst i alabaster
Änglabyst i alabaster
Änglabyst i alabaster
Änglabyst i alabaster
Änglabyst i alabaster

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYST, 1900-tal, alabaster, ängel, på sockel med dekor i svart sten, total höjd 70 cm
OBS! LÖSA DELAR

Vingar med skador, nagg

230408

2014-02-19