Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
6 500 SEK
MATBORD, STOLAR, 6 st., 1960-tal, dansk möbelproduktion, teak, svart skinnsits, höjd 72, 130x84, total längd 202 cm
Bruksslitage
230419
2014-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här