Matbord och stolar i teak

Matbord och stolar i teak
Matbord och stolar i teak
Matbord och stolar i teak
Matbord och stolar i teak
Matbord och stolar i teak
Matbord och stolar i teak
Matbord och stolar i teak
Matbord och stolar i teak
Matbord och stolar i teak
Matbord och stolar i teak
Matbord och stolar i teak
Matbord och stolar i teak

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

6 500 SEK

MATBORD, STOLAR, 6 st., 1960-tal, dansk möbelproduktion, teak, svart skinnsits, höjd 72, 130x84, total längd 202 cm

Bruksslitage

230419

2014-02-20