Solveig Pripp brons

Solveig Pripp brons
Solveig Pripp brons
Solveig Pripp brons
Solveig Pripp brons
Solveig Pripp brons
Solveig Pripp brons
Solveig Pripp brons
Solveig Pripp brons

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRIPP, Solveig (samtida): Kyssen, signerad och daterad Pripp -84, brons, total höjd med sockel 15 cm

230421

2014-02-20