Sittande putto patinerad metall

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, 1900-talets början, sittande putto, patinerad metall, höjd 11, längd 11 cm

Vinge med lagning

230423

2014-02-20