Japanskt träsnitt

Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAPANSKT TRÄSNITT, 1700/1800-tal, 3 musicerande kvinnor, oläslig signatur, 32,5x22 cm

Skador, lagningar

230433

2014-03-16