Matbord björk

Matbord björk
Matbord björk
Matbord björk
Matbord björk
Matbord björk
Matbord björk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, bonad björk, hjultrissor i mässing, höjd 74, diameter 116 cm

Sltage, skador, 1 fothyla saknas

230456

2014-02-20