Skrivbyrå 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, nyckelbussningar i mässing, höjd 95, 109x48 cm

Smärre fanérskador, nyckel till översta lådan saknas

230470

2014-02-20