Byrå nyrenässans

Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, beslag i mässing, höjd 165, 104x56 cm

Bruksslitage

230485

2014-02-20