Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, beslag i mässing, höjd 165, 104x56 cm
Bruksslitage
230485
2014-02-20