Kaffeservis silver
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr, TE Stockholm, otydliga årsstämplar, invändigt förgyllda, kannans höjd 18 cm, SENAPSBURK, silver, importstämplar, total vikt ca 930 g
Botten med gravyr, senapsburkens hänkel med skada
230493
2014-02-20