Dockskåp 1900-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKSKÅP, 1900-talets första hälft, 3 rum, diverse tillbehör, bl.a möbler, dockor, porslin, lampor, mm, 1900-tal medföljer, höjd 99, 54x35 cm
Nyckel saknas, ett glas trasigt, diverse skador
230499
2014-02-20