Dockskåp 1900-tal

Dockskåp 1900-tal
Dockskåp 1900-tal
Dockskåp 1900-tal
Dockskåp 1900-tal
Dockskåp 1900-tal
Dockskåp 1900-tal
Dockskåp 1900-tal
Dockskåp 1900-tal
Dockskåp 1900-tal
Dockskåp 1900-tal
Dockskåp 1900-tal
Dockskåp 1900-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKSKÅP, 1900-talets första hälft, 3 rum, diverse tillbehör, bl.a möbler, dockor, porslin, lampor, mm, 1900-tal medföljer, höjd 99, 54x35 cm

Nyckel saknas, ett glas trasigt, diverse skador

230499

2014-02-20