Gunilla Bergström färglitografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGSTRÖM, Gunilla (född 1942): (2) Alfons Åberg, signerade Gunilla Bergström 215/300, färglitografier, bladmått ca 40x50 vardera

230515

2014-02-20