Oidentifierad konstnär Baderska
2014-02-21
230527
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Baderska, signerad, olja på duk, 45x60 cm
Duklagningar