Robert Thegeström oljemålning

Robert Thegeström oljemålning
Robert Thegeström oljemålning
Robert Thegeström oljemålning
Robert Thegeström oljemålning
Robert Thegeström oljemålning
Robert Thegeström oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Oväder Dalarö Skans, signerad R Thegerström, olja på duk, 62x135 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Dukskador

230546

2014-02-24