Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARAKAWA, Shusaku (Japan, 1936-2010): Portrait of Helen Keller or Joseph Beuys, 1986, signerad och numrerad 17/90, färglitografi, 61,2x81,5 cm, Edition Schellman, München, oramad
230553
2014-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här