Arakawa färglitografi

Arakawa färglitografi
Arakawa färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARAKAWA, Shusaku (Japan, 1936-2010): Portrait of Helen Keller or Joseph Beuys, 1986, signerad och numrerad 17/90, färglitografi, 61,2x81,5 cm, Edition Schellman, München, oramad

230553

2014-02-20