Jonathan Borofsky multipel

Jonathan Borofsky multipel
Jonathan Borofsky multipel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOROFSKY, Jonathan (USA, född 1942): 2995139, signerad och numrerad 59/100, multipel - tryckt frimärkskarta, 33x24 cm, Utgiven av Gemini G. E. L. (blindstämpel)

230558

2014-02-20