Bordslampa Molnet Wickström

Bordslampa Molnet Wickström
Bordslampa Molnet Wickström
Bordslampa Molnet Wickström
Bordslampa Molnet Wickström
Bordslampa Molnet Wickström
Bordslampa Molnet Wickström

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPA, "Molnet", Martin Wickström, formgiven 1993, signerad Martin Wickström samt numrerade 24, höjd 35 cm

230574

2014-02-20