Matservis KPM Royal Ivory
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSERVIS, 54 dlr, KPM, Royal Ivory, med guldkant, bestående av: 9 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 bordstallrikar, 12 assietter, 6 uppläggningsfat, såsskål, 2 karotter
Vissa delar med slitage på förgyllningen
230579
2014-02-20