Georges Braque färgakvatint

Georges Braque färgakvatint
Georges Braque färgakvatint

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BRAQUE, Georges (1882-1963) efter,"Pichet noir et citrons", färgakvatint, signerad och numrerad G. Braque 130/200, tryckt på BFK Rives papper, editerad av Maeght, Paris, 37x45,5 cm

Mindre revor i marginalen

230583

2014-02-21