Georges Braque färgakvatint
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BRAQUE, Georges (1882-1963) efter,"Pichet noir et citrons", färgakvatint, signerad och numrerad G. Braque 130/200, tryckt på BFK Rives papper, editerad av Maeght, Paris, 37x45,5 cm
Mindre revor i marginalen
230583
2014-02-21