Salvador Dali färglitografi

Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DALI, Salvador (Spanien 1904-1989):"The Cards Foretell Carmen´s Death", ur Carmen, signerad Dali, färglitografi på japanpapper, numrerad N/J, 60x45, litteratur: Michler/Löpsinger 1321

230588

2014-02-21