Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DALI, Salvador (Spanien 1904-1989):"The Cards Foretell Carmen´s Death", ur Carmen, signerad Dali, färglitografi på japanpapper, numrerad N/J, 60x45, litteratur: Michler/Löpsinger 1321
230588
2014-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här