Sidolanterna babord

Sidolanterna babord
Sidolanterna babord
Sidolanterna babord
Sidolanterna babord
Sidolanterna babord
Sidolanterna babord
Sidolanterna babord
Sidolanterna babord
Sidolanterna babord
Sidolanterna babord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BABORDSLANTERNA, med fotogenbelysning, 1900-talets första del, koppar, signerad C. M. Hammar, Göteborg, märkt G 16385, höjd 42 cm

Skadat lampglas

230591

2014-03-23