Nadezda Streltsova oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STRELSOVA, Nadezda (fördd 1973): Motiv från Nybrokajen, signerad Streltsova, olja på duk, 40x60 cm, oramad

230596

2014-02-21