Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): "Dramaten", signerad och daterad Kliuchnikov -02, olja på duk, 72x107 cm, oramad

Smärre ytfläckar

230601

2014-02-21