Österlin Anders litografi

Österlin Anders litografi
Österlin Anders litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÖSTERLIN, Anders (född 1926): Komposition, signerad, 234/280, färglitografi, 52x46 cm

230603

2014-02-21