Anders Österlin litografi
2014-02-21
230605
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ÖSTERLIN, Anders (född 1926): Komposition, signerad Anders Österlin, 236/300, färglitografi, 46x60 cm