Ian Rusth litografi

Ian Rusth litografi
Ian Rusth litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUSTH, Ian (samtida): "Trollflöjten", signerad och daterad Ian Rusth -98, 178/180, färglitografi, 46x57 cm

230606

2014-02-21