Robert Thegerström olja
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Soldis, Dalarö", stämpelsignerad , olja på duk på pannå, 35,5x25 cm, Intyg a tergo Elin Thegerström, från Rob.Thegerströms sterbhus
PROVENIENS: Konstnärens familj
Ytslitage
230617
2014-02-24