Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, 1700-tal, Madonna med barnet, skuret och bemålat trä, höjd ca 42 cm

Skador

230625

2014-02-21