Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FIGURIN, 1700-tal, Italien/Tyskland, mansfigur, skuret och bemålat trä, höjd ca 56 cm

Skador

230626

2014-02-21