Magnus Ek pigment print
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EK, Magnus (född 1966): (10) Matkompositioner, Oaxenkockar med råvara, signerade och daterade M E 2011, pigment print, 41,5x29,5 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
Listdelar saknas, 2 spännramar saknas, smärre skador
230636
2014-02-21