Magnus Ek pigment print

Magnus Ek pigment print
Magnus Ek pigment print
Magnus Ek pigment print
Magnus Ek pigment print
Magnus Ek pigment print
Magnus Ek pigment print
Magnus Ek pigment print
Magnus Ek pigment print
Magnus Ek pigment print
Magnus Ek pigment print

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EK, Magnus (född 1966): (10) Matkompositioner, Oaxenkockar med råvara, signerade och daterade M E 2011, pigment print, 41,5x29,5 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Listdelar saknas, 2 spännramar saknas, smärre skador

230636

2014-02-21