Kruka Kraitz

Kruka Kraitz
Kruka Kraitz
Kruka Kraitz
Kruka Kraitz
Kruka Kraitz
Kruka Kraitz

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRUKA, stengods, signerad och daterad Kraitz -77?, glaserad i brungrått och oxblod, höjd ca 33 cm

230646

2014-02-21