Skrivbord Louis XV-stil Charles Cressent art

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

SKRIVBORD, Louis XV-stil, Charles Cressent art, fanerat med jakaranda, delvis förgyllda bronsbeslag, hörnen med dekor av hermer, tre lådor, skinnklädd skiva med guldsnitt, höjd 78, 165x85 cm

Slitage, nyckel saknas

230653

2014-02-22