Bord i barockstil 1800-tal

Bord i barockstil 1800-tal
Bord i barockstil 1800-tal
Bord i barockstil 1800-tal
Bord i barockstil 1800-tal
Bord i barockstil 1800-tal
Bord i barockstil 1800-tal
Bord i barockstil 1800-tal
Bord i barockstil 1800-tal

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORD med en låda i sargen, barockstil 1800-tal, bonad ek, balusterformade ben, fotkryss, höjd 82, 168x79 cm, två senare iläggsskivor medföljer

Slitage, två senare iläggsskivor medföljer

230665

2014-02-21