Bord i barockstil 1800-tal
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORD med en låda i sargen, barockstil 1800-tal, bonad ek, balusterformade ben, fotkryss, höjd 82, 168x79 cm, två senare iläggsskivor medföljer
Slitage, två senare iläggsskivor medföljer
230665
2014-02-21