Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNUTSEN, Max (samtida): (4) kung Carl XVI Gustaf, prinsessan Madeleine, Kronprinsessan Victoria samt drottning Silvia, signerade och numrerade Max knutsen, färglitografier, 46x32 cm
230666
2014-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här