Max Knutsen färglitografier

Max Knutsen färglitografier
Max Knutsen färglitografier
Max Knutsen färglitografier
Max Knutsen färglitografier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUTSEN, Max (samtida): (4) kung Carl XVI Gustaf, prinsessan Madeleine, Kronprinsessan Victoria samt drottning Silvia, signerade och numrerade Max knutsen, färglitografier, 46x32 cm

230666

2014-02-21